ŚRODA | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
ŚRODA 2019-09-11

409,132


Czyżby miało zabraknąć masła orzechowego? Dzieci będą zrozpaczone a ciekawe czy reklama dalej będzie lecieć? Co to znaczy, że olej jest kancerogenny? Dla tych którzy nie wiedzą, jest to rakotwórczy olej i nawet mała dawka, może powodować rozwój raka u dzieci. Jak to się dzieje? Olej do produkcji masła jest podgrzewany do 200 stp.,Kapisz???, Niestety nie jest to tylko masło orzechowe (czy czekoladowe), ale też inne słodycze, czekolady i inne ,cukry, - niezła klapa. A ja mam dzisiaj naleśniki Laughing ale będzie ,,odmiana,,...? Yey! 


,Czipsiki, też przypominam są kancerogenne. Sama widziałam jak rzadko zmieniają olej, pracując przez cztery lata w tym kołchozie, ale ludzie wolą nie wiedzieć. Kiedyś jechałam z taką para do Oławy i gdy mnie zapytali gdzie pracuję, powiedziałam. Gdy powiedziałam co tam się dzieje i żeby patrzeć co się wkłada do ust, powiedzieli żebym więcej nie mówiła, bo lubią ,czipsy, i chcą jeść... no i tak to właśnie jest. 


Dzisiaj osiemnasta rocznica napadu na WTC - przez cały dzień nie usłyszałam nawet wzmianki na ten temat a oglądałam rano ,śniadaniówe, a teraz wieczorem wiadomości i cisza... chyba że przegapiłam? Lub nie usłyszałam? 


,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]