PONIEDZIAŁEK | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
PONIEDZIAŁEK 2019-09-09

408,871


Dzisiaj miałam dziwny sen. Śniło mi się, że wybrałam się na spacer z siostrą i jej chłopakiem. W drodze spotkaliśmy jednego z moich kolegów, z którym chodziłam do podstawowej i on poczęstował mnie papierosami, ale to nie był jeden czy dwie sztuki, tylko pęk spięty jakąś taśmą i wyglądało jakby trzeba było palić całość na raz. Odpalił mi a ja usiadłam sb w jakimś domu na podłodze i zaczęłam się tym zaciągać. Smak był delikatny nawet a potem się obudziłam. Usiadłam na łóżku i doszłam do wniosku, że mam straszne zawroty głowy... czyżby ,wyśnione, papierosy...? 


Nie. To chyba ta moja radocha z artykułu. Maciek odpisał mi nawet i też się cieszy :D 


Rano byłą taka ulewa a nawet burza, ale bez większych ekscesów. Przestało lać po jedenastej. W Galerii dmuchają ciepłym powietrzem. Spotkałam sąsiadkę z mojej village i wróciłam spokojnie do domu z zakupowego wypadu. Rozmawiałyśmy o tabletkach na odchudzanie i konsekwencjach brania. O zaćpanym kolesiu z wioski i jeszcze jednym takim. Nieźle, a zawroty głowy nadal mi nie przeszły. 


Słuchałam sb wykładu nt. bezpłodności. Pani mówiła tak, jakby dzieci się nie rodziły a przecież nastąpił wzrost, bo forse rozdają... nwm? Ale zgadzam się z nią w takich zdaniach jak np. konieczność dokarmiania ludzi. Żeby zostać matką, trzeba jeść trzy jajka dziennie dziewuszko Laughing a nie odchudzać się, ale wy się obudzicie dopiero gdy będzie fatalnie. A panom dawać do zjedzenia kurczaka całego. Białko jest potrzebne. No ale domyślam się, że patologia będzie się nadal pogłębiać i rb wszystko, żeby seks nie kończył się problemem, czyli dzieckiem. Jeżeli kobieta z wykładu ma rację, za jakiś czas będzie bardzo źle ... 


Od jakiegoś czasu mam dziwne wrażenie, że mój dzień jest za krótki. Serio. Mija mi jak chwila. Ja wiem, że to bzdura, ale na prawdę mam takie wrażenie. I pośpiech. Serio. Wstawaj, ani pięciu minut, bo czas leci... śniadanie, program śniadaniowy, o! dwunasta wybiła, o już druga, obiad trzeba będzie szykować, po obiedzie/do obiadu koło fortuny i familiada, o już się ściemnia... wieczór, do dziesiątej, po dziesiątej, ale jeszcze nie musisz iść spać, już pierwsza?! no to trzeba się zbierać... i tak to leci, jakby trwało zaledwie sześć, siedem godzin a przecież to jest siedemnaście godzin na nogach. Pewnie chodzi o to, że codziennie rb to samo o tej samej porze? 


Niektórzy zaczynają marzyć o zimie, jak widzę - oszaleliście? Zawsze ciepło trwało do połowy października a jak dla mnie - wiecie, że im dłużej, tym lepiej... 


,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]