PONIEDZIAŁEK | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
PONIEDZIAŁEK 2019-08-12

405,777


Dzień db w ten smutny, pochmurny dzień. Miało być dzisiaj upalnie, ale póki co jest ponuro... może potem coś się zmieni? W końcu dopiero mamy dziewiątą rano


Mówi się, że rozczarowanie jest wtedy,  gdy oczekujesz zbyt wiele i nie wychodzi. Powinieneś przestać. Nie oczekuj. No to taki przykład z życia. Nie mam pracy. Więc muszę się zarejestrować w urzędzie pracy i szukać a przecież urząd też wysyła mnie na rozmowy. Jedna, druga a pracodawcy konsekwentnie mówią NIE, nie dając ci właściwie żadnych konkretnych powodów. Czy w tym przypadku nadal nie powinnam się przejmować? Oczekiwać powodzenia...? W końcu co z tego, że nie mam pracy, nie...? (Z poradnika jak mieć wyje*ane na kompletnie wszystko O_o)  


Minął już prawie cały dzień i nic się nie zmieniło. No.. może poza paroma osobistymi rzeczami... a raczej tragediami to powinnam nazwać O_o. Czuję irytację pomieszaną z nerwami. Mam ochotę się napić i chętnie przywaliłabym komuś. 


Mam pomysł na sukienkę. Dwu-kolorową. Nieskomplikowaną, prostą, ale z gumą w talii, sięgającą za kolanko, z krótkim rękawem. Zainspirowaną Jokerem, bo dzisiaj znowu był na poprawę rozwalonego nastroju - mój ukochany, kolorowy wariat 


Kto używa kubeczek menstruacyjny? Słucham sb na jego temat, bo chcę poznać wszystkie ,,za i przeciw,, - na pewno wielkim plusem jest oszczędność pieniędzy. 


Dobrej nocy


,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]