WTOREK | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
WTOREK 2019-06-11

398,812


Trzeba iść i się wykąpać... cała jestem spocona, bo wypiłam pół kubka młodego jęczmienia zanim kawę... żołądek mnie boli od paru dni. Ktoś, kto ma takie problemy, niech nie eksperymentuje z pieprzem, zwłaszcza cayenne... 


Ciekawe jak potoczyłoby się moje życie, gdybym dostała się na studia dzienne a nie zaoczne? Starzy musieliby mi coś wynająć we Wrocku a to mogłoby spowodować, że nie chciałabym już do nich wrócić. Ciekawe jak by to było, gdybym zrb magistra i poszła na doktora? Chciałam rb go na mojej uczelni, która umożliwiała pracę zaraz po magistracie. Czy byłabym wtedy nadal wolna? A może poznałabym kogoś, może dzisiaj nie byłoby mnie tu, ale wtedy też nie powstałby ten blog. Być może nigdy nie poznałabym takiego Skrillexa i mogłabym też nie pojechać na koncerty Korna...? Tylko że to wszystko i tak wypada blado na tle tamtych marzeń... :( a dlaczego? Bo w marzeniach nie ma realizmu i nigdy nie wiesz jak potoczyłoby się życie, gdyby się spełniły. 


Czasami zastanawiam się czy to moja wina, że jest tak beznadziejnie? Czy gdybym nie zrezygnowała ze studiów, ten matoł Magdziak w końcu zaliczyłby mi? Gdybym zrb magistra moje życie mogłoby się potoczyć inną drogą a wtedy być może nie doszłoby do tych najgorszych momentów w moim życiu. 


,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]