PONIEDZIAŁEK | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
PONIEDZIAŁEK 2018-06-18

343,915


Nareszcie wolne - miałam okropny ostatni dzień pracy. Poryczałam się w pracy, bo zgubiłam klucze od szafek. Wiem - szczegół, ale przestraszyłam się a poza tym nazbierało mi się trochę i ta kropla znowu przelała czarę goryczy... Klucze znalazła jedna z dziewczyn. Z radości aż ją wyściskałam...


Dlaczego ludzie nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swoje życie? Nie ma jednego powodu. Jedni nie chcą, inni nie mają jak, bo im się w życie wpi...... z butami. Czasami przeszkodą są pieniądze a raczej ich brak, lub zbyt drogie życie. Generalnie rządzi wygoda a kiedy to się zmieni? Wtedy kiedy się zmieni. Dla połowy populacji nigdy. 


Widzieliście już zwiastun do nowego horroru? ,,Dziedzictwo. Hereditary,, Ja obejrzałam recenzje pary, która już widziała go i wiem mniej więcej czego się spodziewać. Ten horror jest na mojej liście, do obejrzenia. Jest ciekawy. Premierę ma w piątek. 


Śmieszy mnie gdy ktoś pisze coś na temat JB czy Leto. Tacy to mają zaniżoną ocenę. Nie mają i nie będę mięli tego co oni, bo niby jak? 


,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]