PONIEDZIAŁEK | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
PONIEDZIAŁEK 2018-04-30

338,511


Jak tam nastroje i samopoczucie? Ja wczoraj zaszalałam do czwartej rano... :D masakra... Miałam dzisiaj jechać do Oławy, ale mi się nie chce. 


Z lewej, na dole wrzuciłam przed snem str o Alfie. Nagranie jednego z kolesi na fejsie mnie poruszyło. Szustak ładnie wyjaśnia o co tam chodziło i co się stało. 


Nie mogę się skupić na tym co chce napisać i poprawić, bo rozprasza mnie kolejna piosenka Biebera. Przepraszam. Ja wiem że ciągle o Nim piszę... ale nic ciekawego i fajnego się nie dzieje, nuda ... dlatego trzeba sb jakoś poprawiać tą 'słabą' rzeczywistość, od której wiele by można oczekiwać. A On jest taki śliczny... lubimy ładnych ludzi, chyba że jesteś zawistny/s jak niektórzy i przeszkadza ci to, że nie jesteś tak ładny. Cóż, wszyscy nie będziemy. Prawdziwe piękno jest dobrem a nie fizycznością. Platon mówił, że piękny człowiek to mądry człowiek a nie ładny z buzi. Ale ludzie widzą tylko urodę. Ja dodam od sb, że prawdziwie piękny człowiek to też dobry człowiek. Oczywiście nie mówię tu o kimś kto zgadza się na wszystko. Nie wiem czy Bieber jest dobrym i mądrym człowiekiem? Powinien być, jeśli to prawda, że jest wierzący. Ale mimo to Jego twarz przyciąga uwagę... Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]