CZWARTEK | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
CZWARTEK 2018-04-26

338,012


Wczoraj w pracy miałam wariacki dzień. Najpierw dostałam w nagrodę kartę do tesco, za zgłoszenie BHP, potem namieszałam w przerwach. Tak mnie wkurzyły te baby, że aż powiedziałam jednej, że są okropne i mam ich dość - wprost. One rb co chcą, nie liczą się z nikim. Ale im nie wolno tak zrb. To dopiero sucze. Olałam ich wymagania i po prostu zrb co chciałam. Walcie się stare małpy. Czasami ludzie doprowadzą cię do ostateczności. Najbardziej śmieszy mnie wtedy ich zdziwienie, że się nie posłuchało... No i teraz macie swojego orzeszka, to go gryźcie.  


Czasami zastanawiam się nad tym co wygadują inni. Przychodzę do pracy, mam koszulkę z Bieberem. Młodsza ode mnie dziewczyna, w Jego wieku mówi, że go nie lubi - co mnie to obchodzi? Albo pytam inną czy lubi Biebera, odp że tak, po czym pyta ile ma lat, gdy mówię, że nie mogę się nasłuchać jak śpiewa? Po co to? Do czego to niby ma służyć? Czy wiek tego akurat piosenkarza ma decydować o tym, kto go słucha? Idiotyczne. Gdyby ludzie nagle nie mógli gadać głupot, jak bardzo zrb by się cicho. Niektórzy w ogóle by się nie mogli odzywać... O_o


Ponoć nie powinno się dyskutować na temat wiary, polityki i jeszcze paru innych tematów, tymczasem mi się wydaje, że z ludźmi dzisiaj już w ogóle nie da się na żaden temat pogadać. 


,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]