ŚRODA | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
ŚRODA 2018-03-07

329,040


Wczoraj rozpalałam w piecu, bo było mi za zimno. Trzeba spr czy jest żar... :D


Podłożyłam, a teraz myślę o śniadaniu. Mój żołądek daje już znak a moja głowa myśli o  jajecznicy z tuńczykiem :D (tak. Lubię to połączyć - nie musi innym smakować - mi smakuje) 


Odwiedzałam Oławę i wizytowałam u dentysty. Poszłam sb na kawusie i pyszny sernik. Kupiłam figę z makiem i białą, koronkową bluzę. Fajny facet mnie wziął. Taki blondyn, zabawny, przystojny. Śmiałam się, gdy na pożegnanie życzył mi, żeby mnie nie bolało, bo zapytał po co jadę i na odp, że dentysta aż zasyczał :D (c'mon man, 'U should be stronger than me' - jak to śpiewała kochana Amy). Tak a'propos rb zębów ja nie boję się bólu a przynajmniej nie w takim stopniu jak inni. Fakt, gdy boli, szukam prochów, żeby znieść to jakoś. No dobra, muszę iść zrb sb herbatę, bo chce mi się pić. 


Dzisiaj w ogóle jakiś taki senny dzień... Wczoraj przyszło mi do głowy, a'propos kawy, że chciałabym mieć gif z maleńką filiżanką i widoczną parującą z niej kawą. Zauważyłam już wkur problem z przeklejeniem zdjęć z google. Szlak by to 0_o Może ja też sb trzasnę prawo autorskie...? Ja przecież też wrzucam swoje 'malunki' ... 


House i Cropp mają promocje na dzisiaj i jutro, z okazji naszego święta. A Reserved? A może to taki drugi Samsung? (Ani mi się ważcie) 


,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]