sobota | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
sobota 2018-01-20

324,974


Nie mam pomysłu co napisać. Nic mi nie przychodzi do głowy...? Przepraszam.


Powyżej, jeszcze przed chwilą taki baner reklamowy: Szukasz pracy? Zarobki: 60 000, czas trwania: 1 m-c, wolnego: 11 m-c. Ciekawe gdzie to tak dają? 0_o I może jeszcze umowa na stałe bez wymaganego doświadczenia na stanowisku...? 


A'propos facebooka są takie fajne demotywatory: ''Witamy na facebooku, miejscu gdzie ludzie dodają cię do znajomych, ponieważ minęli cię na ulicy. Gdzie związki są perfekcyjne, romanse mają swój początek, a kłamcy wierzą, że to, co mówią jest prawdą. Twoi najwięksi wrogowie najczęściej wchodzą na twój profil, a twoi najlepsi przyjaciele i rodzina blokują cię. I nawet jeśli napiszesz coś szczerze, zawsze ktoś to odbierze źle, a każdy pomyśli, że twój status, jest akurat o nim.'' Jednym słowem idiotyczne miejsce z jeszcze gorszymi ludźmi. Na szczęście można też znaleźć trochę mądrych rzeczy i osób. 


Oglądam film o odchudzaniu. Jest tam mowa o tym, że nabiał pomaga usuwać tłuszcz z organizmu. A jak jesteśmy głodni (np. bez śniadania) to szybciej chwycimy po coś zbyt kalorycznego niż zdrowego. Z kolei gdybyśmy zmiksowali ryż, mięso, surówkę z wodą i zjedli w postaci zupy/krem (już widzę wykrzywioną w obrzydzeniu twarz pani G. xD) to będziemy dłużej syci niż ktoś, kto zjadł drugie danie i popił je wodą. Z moich obserwacji przez lata dowiedziałam się o ludziach tego, że mimo tego, że widzieli co jadłam i ile schudłam to i tak wybierali swój sposób odżywiania, tłumacząc m.in. że ser biały i mleko z jajkami są kaloryczne, za tłuste i nie zdrowe. Za to tost z serem żółtym nasączony tłuszczem, w wyniku smażenia na patelni, to odchudzające danie w sam raz na kolację. 


Pół dnia czekam na smsa z kodem od zalukaj. Wysłałam trzy esy łącznie. Żadnej odpowiedzi a kasę zeżarło. Wysłałam maila z żądaniem zwrotu lub kodami. Co teraz? Może skończyła się data przydatności zalukaj? -> ''spisek żarówkowy: nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności'' 


,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]