niedziela | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
niedziela 2017-11-19

314,784


Napisałam notkę i wszystko skasowane. Nie wiem co tu się dzieje? Mam gdzieś taki internet. 


Mamy dzisiaj Światowy Dzień Ubogiego, ustanowiony przez naszego papieża


Muszę skończyć obraz. Dodać róż, bo za biała twarz. Fajnie wyszło, jeszcze lepiej będzie jak skończę.


Gotowe, szkoda, że nie mogę tutaj wstawić, a może...? Niestety nie. Życie. Wrzuciłam na floga.


Zdjęłam swoją sukienkę do malowania i włożyłam luźną koszulkę, ponieważ jestem sama w domu, ciut za krótką, żeby otworzyć w niej komuś drzwi. Ledwie siadłam do obrazu, dzwonek do drzwi. Myślę, co założyć na pupe? Zanim wskoczyłam w spódnicę i zeszłam na dół, przed drzwiami nie było nikogo. Nagle słyszę 'a jesteś' - idzie taka jedna stara nauczycielka z mojej wioski. Skoro tylko mnie zobaczyła mówi 'ja się tu dobijam a ty co, śpisz?'. Wkurzyłam się i mówię 'tak. Śpię o tej porze ...?! 0_o' - czasami jak ktoś coś palnie to się to głupstwo w głowie nie mieści. Myślę, powiedzieć że się przebierałam, bo będę malować, czy nie mówić? Ehhh....  nie warto. Bo ona chciała oddać... Godzina trzecia po południu. Można spać o tej porze. Nie powiem. Przecież można odsypiać choćby nockę, albo chrapać, po obiedzie, przed tv - dużo starszych osób tak rb. Śmieszy mnie to głupie gadanie ze zdziwieniem, że się śpi. Ludzie dosłownie są jak konie z klepkami na oczach... 


Kto chciałby spróbować 'Cholerę' ^_^? A może 'Anioły na koniach'? :D Przepis na cholerę jest bardzo prosty. Ziemniaki, jabłka, szarotka i ser żółty + ciasto francuskie.


Dziewiętnasty listopada - dzisiaj spadł u nas pierwszy śnieg. Na dworze jest biało - nieźle sypało. Rok temu pierwszy raz sypało 28 lis. Czyli osiem dni wcześniej niż rok temu.


Na pierwszym leci jakiś denny film z Lopez. Nudy ... 0_o Idę spać. Dobrej nocy wam życzę i niech się przyśnią aniołki :D ha! ha! ha!
,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]