CZWARTEK | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
CZWARTEK 2017-11-16

314,103


Wczoraj były pieczone kasztany a dzisiaj zawroty głowy, mdłości. Do tego ból w krzyżach, ciężko się chodzi i siedzi. Od paru dni mam te zawroty, więc nie koniecznie po kasztanach przed snem...  


Reserved - jeśli myślicie, że to świetna firma, oferująca Wam doskonałe rzeczy, to się mylicie. Jak się okazuje wszystko na tym głupim świeci może być byle czym. Przed operacją kupiłam sb torebkę u nich. Zapłaciłam sto zł i od miesiąca mam rozwalone uszy a materiał barwi moje różowe futerko. Tak, jakbym się cofnęła około dwudziestu lat i kupiła tanie jeansy na targu we wrocku, tak beznadziejnie barwione, że ręce miałeś sine. Także... jakość jednak nie istnieje. (Chciałam wstawić zdjęcie tej 'fuszerki', ale nie da się)


Załatwiłam sb gardło. Przełknąć cokolwiek coraz trudniej. Od rana chodzę w szaliku, od rana też biorę cholinex... Help me Lord "_" bo nie działa.


Wczoraj przyszła do pracy pani G. Tydzień temu doświadczyła swojej (chyba) najgorszej straty w życiu. Umarł jej ukochany mąż. Nie może się bidulka pozbierać. Cały czas płakała. Starałam się ją zainteresować czymś innym, więc mówiłam co mi ślina przyniosła na język (w sensie co tylko mi przyszło do głowy sensownego). Po czterech godzinach pojechała do domu. To chyba kierownik jej zasugerował, bo rzekomo za szybko wróciła do pracy. Czy ja wiem? Nie chciałabym być w miejscu, w którym pamiętam męża (lub kogoś innego, kogo już nie ma) jak chodził, siedział czy coś innego. Moim zdaniem nie powinna być teraz sama w domu pełnym wspomnień. Najlepiej radzić sb z czymś trudnym do zniesienia, zajmując się czymś innym. Mi pomógł angielski a potem praca. 


Lorenz znowu produkuje popcorn o smaku sera. Yummy! Jak zobaczyłam od razu wzięła trzy paczki. Co byś pomyślał/a gdyby ktoś zaczął się zachowywać inaczej, niż do tej pory?


Ktoś wrzucił na zalukaj film pt.:'Frantz'. Szukałam długo, ale nigdzie nie dało się go obejrzeć. No i jest, i super. NIE POLECAM chyba, że tak jak ja lubisz czarno-białe, stare filmy. Ten jest produkcji niemiecko-francuskiej, z okresu I wojny św. Gra Pierre Niney . Taki fajny, spokojny, ładny film, (przynajmniej na razie)... Film do dokończenia innego dnia. Dzisiaj już się nie da. 


Na trasie Oława- Strzelin droga nr 396 już jest wypadek. Czołówka. Osobowe z dużym.


Pojechałam do pracy i musiałam wrócić. Gardło jest spuchnięte. Mówienie powoduje problemy, rwie na wymioty... uszy zatkane, nie wiadomo czy to węzły, czy angina a może jeszcze tchawica? Wszystkie trzy opcje są możliwe. Wczoraj jedna z pań mówiła, że ją gardło boli a ja się zaśmiałam i mam ^__^ Spróbuje teraz odpalić film, bo wypiłam kawę, więc senna nie będę szybko a w tych zaistniałych nagle okolicznościach mam całą noc...


Obejrzałam. Moje wrażenia? O_O ale film! Bajera. Wreszcie coś porządnego i w dobrym stylu. 


Dobrej nocy


,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]