PIĄTEK | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
PIĄTEK 2017-10-06

308,726


Dzisiaj jest ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU ^__ więc uśmiechnij się ^_^


Ja oczywiście nie namawiam wbrew woli, tak jak mnie zmuszają inni, bardzo często w nieodpowiednich sytuacjach, albo dlatego, że ktoś tak chce. Rozumiem, że ktoś nie ma ochoty się uśmiechać a może nie może ^_^ lub po prostu nie powinien, bo takie sytuacje też są. Sama miałam kiedyś właśnie taką. Przykra będzie - ostrzegam. To był pogrzeb - tak, pogrzeb. Umarł mój wujek. Pojechaliśmy na mszę i jak spuszczano trumnę do ziemi to jeszcze ktoś grał na trąbce - zawsze mnie to bardzo dotyka i wtedy wyję... dla mnie trąbka na pogrzebie to masakra. Ja wtedy strasznie płaczę... Potem wsiedliśmy do aut i pojechaliśmy na stypę. Wychodzę z wozu, idziemy na górę a jedna z moich ciotek do mnie : ja wiem, że jest pogrzeb ale proszę uśmiechnij się. A czy ja rb za błazna dla ciebie?! Będę cię rozśmieszać, bo ci źle...? Niektórzy mają po prostu sieczkę w głowie i sami ją sb zrb. Pogrzeb, wszyscy zapłakani a ty się masz uśmiechać na życzenie... nienormalne. Teraz jestem zdenerwowana, bo przypomniałam sb tą głupią sytuację 0_o


Dom. Zaczęłam krwawić i musiałam się wybrać do szpitala... ale jak mi dziewczyny w pracy mówiły, że za szybko wróciłam, zaczęłam nad tym myśleć a potem przeczuwałam, że coś się stanie. No i jest. 


Wiedziałam, że Ivy jest jedną z nich... 


Facebook to takie miejsce, którego niektórzy używają do chwalenia się, że wyszło się za mąż, czy też urodziło dziecko. Oczywiście nie tylko. Gdzie aktualnie przebywam, co rb i z kim. Są też tacy, co prezentują tam swoją twórczość... (tutaj chciałam wkleić - spróbować moje 'słoneczniki', ale jak widać nadal nic tu nie ma - life). 


A na koniec dnia kawał (bo przecież mamy 'uśmiechnięty' dzień)
,


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]