piątek | ewangelina | e-blogi.pl
Blog ewangelina
piątek 2012-07-27

i juz kończy sie tydzień...
może jutro będę sama...? :)
chciałabym

Jak wywiad?
Davis masturbujący się i lubiący jeszcze postrzelać :() ha ha ha - cały on z tym swoim rozbrajającym uśmiechem
na żywo wygląda jeszcze bardziej zabójczo ;)
Nigdy nie zapomne jak poszłam pierwszy raz po autograf - zatkało mnie jak stanął przede mną, nic nie byłam w stanie wydusić z siebie. Pamiętam tylko,że pogłaskałam go po ręce i że miał bardzo delikatną, chyba bez włosków, ale nie jestem pewna bo byłam w niezłym szoku... zawsze myślałam też że jest bardzo wysoki a nie jest. Uwielbiam go :)
Ciekawe jak będzie gdy pójdę po autograf do Skrillex`a? mam nadzieje że wyjdzie i da, bo on to nie Davis, który rozmawia na czacie z fanami i odpisuje na wiadomości,że mu zależy na mnie...
aaaaaa.... podpisałam petycje o koncert Skrillex`a w Polsce; tu wrzucam link do strony jeśli ktoś go też chce zobaczyć ...:
http://www.petycjeonline.pl/petycja/skrillex-w-polsce/942

strona troche zamula, uwaga gdzie sie klika i co podpisuje, bo można podpisać jakieś inne rzeczy...
idę zjeść śniadanie bo umieram z głodu
10:01

Wczoraj, już po północy, rozmawiałam z niby kolegą.
Mieszka niedaleko mnie, ale nigdy nie spotkaliśmy się.
Niby kolega bo mieliśmy tylko kontakt przez fb i akurat taka sytuacja się zdarzyła, że weszło na temat muzy.
Ponieważ Piotrek gra (chyba na perkusji) w zespole, zaczął mi wciskać swoje ulubione kawałki (Kombi)
No to ja że lubie stare Kombi, ale... wrzuciłam nowy kawałek Skrillex`a "Weekends" (w linkach, z boku) i napisałam 'posłuchaj tego'.Dostaje po kilku sekundach odpowiedź, że nie jego klimaty.
Po chwili wrzuca coś znowu swojego,jakieś polskie smęty o miłości a ja na to też odpisuje: a to nie moje klimaty.No i wyszło szydło z worka :)
Po dłuższej chwili dostałam odpowiedź że nie słucha badziewia
Zaśmiałam sie pod nosem i napisałam,że jest jak ta większość, nie potrafi akceptować gustu innych.
Ja nie lubię np. transu, ale nie umiem powiedzieć drugiej osobie że to jest beznadziejne, może sie akurat podobać tej osobie,mi nie musi.
Juz drugi raz internauta mówi mi, że to nie jest muzyka. Ten w ostatnim zdaniu powiedział,że posłucha sobie jeszcze muzyki normalnej, gdy sie żegnałam, bo było po północy
ostatnie zdanie musi należeć do niego!lol
Nienawidze tego jak ktoś namawia mnie do swojego zdania w perfidny sposób, tutaj muzyki. A jak już usłysze/przeczytam że moje zdanie jest złe a jego dobre to już wogóle koniec. W naszym kraju ludzie, zauważyłam, włażą innym z buciorami w życie. Traktują drugiego człowieka, jak durnia bez własnego zdania. Nie liczą się z nim wogóle, głusi na to co się mówi, jakby po chińsku. Eksperci w każdej dziedzinie. Nie wszyscy oczywiście, ale przypuszczalnie większość. Robisz źle, rób tak jak ja, ja robie dobrze. Obcy facet w rozmowie z nowo poznaną osobą, ocenia ją i mówi co ma robić.
Pytał cię ktoś o zdanie? W takiej sytuacji od razu wyjdzie z jakim delikwentem masz do czynienia,
jak pokażesz mu swoje stanowisko.
Miałam już taka sytuację że w rodzinie, kuzyn śmiał sie ze mnie i pytał, jak moge słuchać Marylin Manson? Po dwóch latach odwozi mnie do domu i włącza kawałek Mansona, mówiąc mi że mu sie spodobało
Ha ha ha....
Ludzie nie widzą tego,że mogą się zmienić i nie każdy a właściwie garstka będzie sie umiała przyznać. Piotrek prawdopodobnie nie przyznałby się - tak mi sie wydaje.
Jeśli są w tym kraju ludzie asertywni, chciałabym spotkać taka osobę, bo nie widzę nikogo takiego wokół mnie. Chrzestny jest już tak skrajnym przypadkiem, że obraża się i wyzywa, jak nie zgadzasz się z nim.
Straszne!
Potrafi zarzucić ci głupotę i infantylizm


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]